Zapraszamy na procesję Bożego Ciała i Koncert Uwielbienia

W najbliższy czwartek, 4 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ksiądz biskup Adrian  zaprasza wszystkich mieszkańców Gorzowa na centralną procesję miejską. O godz. 1000 Msza w katedrze z homilią pod przewodnictwem biskupa a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nasz ołtarz będzie w tym roku przy ul. Jagiełły przed skrętem na ul. Dzieci Wrzesińskich. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym publicznym wyznaniu wiary. Prosimy też o dekorację domów i okien. Prosimy  tez o zatroszczenie się, aby z naszej parafii w procesji miejskiej uczestniczyły feretrony i chorągwie. W dzień Bożego Ciała mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św., tak jak w każdą niedzielę.

Tego dnia wieczorem dopełnieniem uroczystości Bożego Ciała będzie wieczorny Koncert Uwielbienia na Starym Rynku o godzinie 19.00, który poprowadzi zespół NOWONARODZENI.

©2024 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego i Stanisława Kostki w Gorzowie Wielkopolskim. Designed by Webdawid