- Home
Zbiórka elektrośmieci 2- 4 września
W dniach od 2 do 4 września( poniedziałek – środa) będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka sprzętu będzie za bramą wjazdową od strony Placu Staromiejskiego. Będzie tam wyznaczone miejsce gdzie będzie można składać elektośmieci. Przychody z akcji prowadzonej w całej Polsce przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” pozwolą na wsparcie Polskich misjonarzy, którzy pracują w najbiedniejszych krajach.
Parafia Braci Mniejszych Kapucynów p.w. św. Antoniego z Padewskiego i św. Stanisława Kostki
- Adres : Pl. Staromiejski 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
- Telefon : +48 (95) 722 34 77
- E-mail : kapucyni.gorzow@gmail.com
Msze święte
Niedziela : 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (dzieci), 13.00 (suma), 15.30, 18.00 W tygodniu : 7.00, 8.30, 15.30, 18.00 (po Mszy o godz. 15.30 adoracja Najświętszego Sakramentu) Wszelkie dobrowolne ofiary pieniężne można wpłacać na rachunek bankowy GBS O/Gorzów Wlkp. Nr 83 8363 0004 0051 4334 2000 0001